Náš turnaj 2017. Závěrečné kolo golfového turnaje.
Fotky z domácího utkání v Oldřichovicích
Fotogalerie z výletu na Javorový.

Aktuality

• Turnaj v Nýdku (Muži)
    29.7.2017 se naši muži zúčastní turnaje v Nýdku ,za účasti mužstev Nýdku , Bystřice a Vendryně . Naši muži zahajují turnaj v 13.00 hodin s mužstvem Bystřice .
  • Turnaj ve Smilovicích (Muži)
    V sobotu 22.7.2017 proběhne turnaj mužů ve Smilovicich za účasti mužstev - Smilovice , Vendryně , Oldřichovice a Něbory . Oldřichovice zahajují turnaj se Smilovicemi v 15.00 hodin .
  • Nový termín utkání se Smilovicemi (Dorost)
    Dohrávka odloženého utkání se Smilovicemi proběhne 18.5.2017 v 17.00 hodin v Oldřichovicích.
  • Dohrávka 10.5.2017 (Muži)
    Muži odehrají odložené utkání s Metylovicemi 10.5.2017 v 17.00 hodin na domácím hřišti .
  • Dohrávka odložených utkání žáků (Žáci)
    Odložená utkání žáků proběhnou v těchto termínech : 4.5. 2017 v 17.00 hodin s Milíkovem a 17.5.2017 v 16.30 hodin v Oldřichovicích s Bystřicí .

Poslední výsledky

• Muži: 8.kolo Návsí - Oldřichovice (18-Říj-2017 )
  • Muži: 11.kolo Oldřichovice - Stařič 1:0 /0:0/ (14-Říj-2017 )
    Br.:Walek Michal. Velice důležité vítězství. Soupeř se na nás výborně připravil. Poděkování patří všem aktérům včerejšího utkání za trpělivost při dobývání dobře organizované Stařičské obrany, které bylo korunováno krásnou brankou v 85. minutě utkání.
  • Dorost: 11.kolo Oldřichovice - Hrádek 0:0 (14-Říj-2017 )
    Kluci i přes svou převahu , proti obětavému výkonu soupeře se nebyli schopni střelecky prosadit.
  • Žáci: 9.kolo Oldřichovice - Bystřice 0:2 /0:0/ (14-Říj-2017 )
    Dnes svou bojovností soupeře zaskočili a poločas skončil 0:0 . Ve druhém poločase už docházely síly a také inkasovali dva goly, přesto i když prohráli si zaslouží pochvalu jak k utkání přistoupili.
  • Žáci: 2.kolo Bystřice - Oldřichovice 10:2 /6:1/ (11-Říj-2017 )
    Br.:Folwarczny Samuel a Mitrenga Michal.
  • Žáci: 4.kolo Písek - Oldřichovice 0:3 /0:2/ (08-Říj-2017 )
    Br.:Walach Tomáš , Mitrenga Michal a Svoboda Michael .Gratulujeme našim žáčkům , kteří poprvé v této sezoně zažili pocit vítězství .