Aktuality žáci Oldřichovice

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Tě srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pondělí 20.3.2017 v 17.00 v sociální budově TJ Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s., máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku.

Program valné hromady a další informace neleznete v příloze.

• Z pověření výkonného výboru OFS připravuje Trenérsko-metodická komise

školení nových trenérů licence "C"   ve dnech 3., 4.  a  10. prosince 2016

Podmínkou je počet alespoň 20 přihlášených zájemců, členů FAČR do 14 října 2016.

Bližší informace na tel.  606 737 885   Karel Turoň, sportovní sekretář oddílu kopané

• Vážení rodiče,

jak jsme Vás již předem informovali, Výkonný výbor chce zlepšit podmínky prosportovní činnost členů naší TJ. Zlepšení znamená pravidelně regenerovat obě hrací plochy, rozšířit sportovní vybavení a v neposlední řadě oprava sociální budovy a její vybavení. K tomuto potřebuje TJ státní dotace, které jsou podmíněné co největším počtem členů TJ v mládežnickém věku... přečíst celou aktualitu.