10.kolo Nýdek - Oldřichovice 0:1 /0:1/

Br.: Machala Marek .Odehrálo se derby jak má být . Domací bojovali hráli s velkým nasazením , my jsme v ničem nezaostávali a byli jsme fotbalovější . Vytvořili jsme si herní převahu a nespočet šancí .
Domaci tym
Nýdek
Oldřichovice
0:1 /0:1/
Neděle, Říjen 7, 2018 - 15:00
Sezóna
  • 2018/2019
Druh utkání
  • Ligový zápas
Mužstvo
  • Muži

Komentář k zápasu:

V prvním poločase nám rozhodčí neuznal regulérní  branku , ale vše jsme si vynahradili překrásným golem Marka Machaly , který střelou z 18-ti metrů vymetl šibenici a domácímu brankaři nedal žádnou šanci reagovat .Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu , neproměňovali jsme šance , což se nám mohlo vymstít v poslední minutě , kdy domácí útočník Adam Březina z úhlu minul branku . Jednalo se kvalitní utkání , ke kterému přispěly obě mužstva a zaslouženě jsme přivezli tři body . V příštím kole nás čeká na domácím hřišti třetí mužstvo tabulky - Tošanovice .