12.kolo Stařič - Oldřichovice 0:4 /0:1/

Br.:Frýda Filip2,Turoň Nikola a Machala Marek.Přežili jsme úvodní dvacetiminutovku , kdy nejlepší střelec soutěže zazdil dvě vyložené golové příležitosti a podržel nás náš brankař . Poté jsme neproměnili pokutový kop a po vyloučení domácího Vegha jsme
Domaci tym
Stařič
Oldřichovice
0:4 /0:1/
Sobota, Říjen 19, 2019 - 14:00
Sezóna
  • 2019/2020
Druh utkání
  • Ligový zápas
Mužstvo
  • Muži

Komentář k zápasu:

převzali iniciativu , kterou náš tým  korunoval brankou Frýdy . Domácí ještě do poločasu stačili nastřelit tyč. Ve druhé půli se domácí snažili i v oslabení zdramatizovat utkání , ale branky jsme už stříleli pouze my . A z třízápasového venkovního tripu vezeme sedm bodů a zabydlujeme se ve vrchní skupině tabulky s +13 body v tabulce pravdy. Největší oslabení mužstva Stařiče bylo  to , že z neznámého důvodu je nekaučoval Tréner Blahuta (který nezaujatě pouze přihlížel v ústraní , marné snaze svého bývalého mužstva ) , za jehož vedení postoupili z OP a drželi se v popředí 1.B. třídy .

Teď nás čekají ještě dvě poslední utkání podzimu s nebezpečným Inter Petrovice doma a podzim zakončíme v derby utkání v Nýdku .