1.kolo Horní Suchá - Oldřichovice 1:2 /0:0/

Br.: Janeček Radek a Hradečný Filip. Poslední utkání podzimní části jsme zvládli na výbornou a porazili jsme vedoucí mužstvo soutěže na jeho hřišti. První poločas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách.
Domaci tym
Horní Suchá
Oldřichovice
1:2 /0:0/
Sobota, Listopad 3, 2018 - 14:00
Sezóna
  • 2018/2019
Druh utkání
  • Ligový zápas
Mužstvo
  • Muži

Komentář k zápasu:

Žádnému mužstvu se nepodařilo vsítit branku. Na konci první půle byl po druhé žluté kartě vyloučen kapitán domácího celku. Ve druhém poločase jsme měli herní převahu, ale domácí si i v oslabení vypracovali více brankových příležitostí než v prvním poločase, hrozili z brejkových situací po našich zbytečných ztrátách míče. Dokonce se ujali i vedení po rohovém kopu. Naštěstí se nám podařilo utkání otočit a zaslouženě jsme přivezli důležité tři body. Tímto vítězstvím jsme zdramatizovali čelo tabulky.