• 2016/2017
Druh utkání
  • Ligový zápas

Komentář k zápasu:

Včera naši muži dohrávali utkání 21.kola na domácí půdě proti Metylovicím. Od začátku utkání se hra odehrával na soupeřově půlce naši muži drželi míč na svých kopačkách ale chyběl moment překvapení. V první vážnější šanci se ocitl Rusnok kdy zkusil překvapit brankáře a ze střední vzdálenosti vystřelil z prvního pohledu to vypadalo že míč půjde nad, ale nakonec se míč snesl na břevno. Hosté neměli dopředu prakticky nic ale najednou se dostali do obrovské šance kdy na centrovaný míč nabíhal na zadní tyči osamocený hráč kterého dobrou hlavičkou vychytal ještě lepším reflexivním zákrokem Cymorek. Po závaru před hostující brankou se dostal k míči Rusnok který krátkým centrem našel hlavu Janečka a ten ve 32. minutě vstřelil první branku utkání. Další velkou možnost měli naši hráči kdy Vlachovič utekl po lajně protihráči a dával míč pod sebe na Opluštila který střílel z první, střela mu bohužel moc nesedla ale brankář s ní měl velký problém a vyrazil ji nakonec na tyč. Dále se nic důležitého v prvním poločase nestalo. Ve druhém poločase se naši muži snažili něco vykombinovat ale žádnou vyloženou šanci se jim nedařilo vytvořit. V 67.minutě naši hráči rozehrávali standartní situaci kdy naši hráči prodloužili zeď k rozehrávce se postavil Janeček a střelou na stranu brankáře zvýšil na 2:0. Hrálo se stále na soupeřově půlce ale bez vážnějších situací. V 86. minutě po našem rohovém kopu jeden z hostujících nakopl dlouhý míč ze svojí půlky na Hradila který se dostal přes obránce a loboval vyběhnutého Cymorka a snížil tak na 2:1. Nic dalšího už se v utkání nestalo a naši muži si tak připisují 3 body.
TJ Oldřichovice - TJ Sokol Metylovice 2:1 (1:0)
V dalším utkání na domácí půdě přivítají naši hráči Návsí 13.5 v 16:30

SESTAVA : Cymorek - Vlachovič,Huťka,Samek,Cienciala - Ligocki(81.Bonacina),Machala,Rusnok(71.Pavlis) - Kluz(67.Plevko),Opluštil(84.Sikora),Janeček