• Vážení členové spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s..

Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Tě srdečně zve na řádnou Valnou hromadu,
    kterou svolal na 08.06.2020 o 17.00 hod v naši nové budově Sportovní a volnočasové centrum
    pro děti a mládež, která se nachází na adrese Oldřichovice 1011, 739 61 Třinec.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s., máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i
    spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho... přečíst celou aktualitu.

• Náš fotbalový areál bude mít nové zázemí. Novostavba se pomalu chýlí ke konci, a nejen fotbalisté se mohou těšit na jeho využití. Bohužel naše soutěž byla vzhledem k pandemii COVID-19 předčasně ukončena, a tak pevně věříme, že nová bude zahájena v řádném termínu.

... přečíst celou aktualitu.

• V sobotu 20.7.2019 proběhne turnaj mužú ve Smilovicích , za účasti mužstev Smilovice , Vendryně , Něbor a Oldřichovic .

• Z důvodu rekonstrukce sociální budovy v Oldřichovicích , budou mistovské utkání odehrány na hřišti v Třinci na Borku .Muži v soboty odpoledne , žáci v neděli od 13.00 a dorost v neděli od 15.15 hodin .

• Jménem vedení klubu bych chtěl poděkovat všem, kteří přispěli svou účastí a přiložili ruku k vystěhování inventáře ze staré budovy. Jedná se o hráče A mužstva, dorostu, trénerů a vedení klubu.

RH

• 25. - 26.6. mezi 15.00 -16.00 bude probíhat výprodej vnitřního vybavení - stoly, židle, koberce a další vybavení

• Historie vzájemných zápasů:

V 60.-tých a 70.tých létech minulého století bylo oldřichovickou tradicí prvomájové utkání PZKO vs Svazarm. Zápas se odehrával na bývalém hřišti na Tyrské (dnešní plocha za obchodním domem Oceán).

Na zápas se hráči i diváci scházeli z celé obce po hlavní cestě (Tyrské). Utkání, které... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pátek 15.3.2019 v 16.30 v  budově PZKO Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.,  máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku. Jako host,  máš možnost vidět a poznat perspektivu klubu a také... přečíst celou aktualitu.