4.kolo TJ Lokomotiva Petrovice (Muži) - TJ Oldřichovice (Muži) 0:1 (0:0)

Kolo
4
Výsledek
0:1 (0:0)
Datum zápasu
Druh utkání
Mistrovské utkání
Komentář k zápasu

Br.: Frýda Filip .

První poločas byl vyrovnaný, jak výsledkově tak herně , bez šancí na obou stranách . Do druhé půle naši chlapci vstoupili s větším nasazením a domací přehrávali a vytvářeli si i brankové příležitosti , ze kterých jednu proměnili a několik vyložených zahodili . Domácí měli jednu šanci , kdy náš obránce skluzem před odkrytou brankou zachránil před osamoceným Pavkem Šustrem , který by míč zasunul do prázdné branky . Zaznamenali jsme důležité vítězství na venkovním hřišti .

V sobotu 28.8.  nás čeká doma další derby utkání s dosud plně bodující Vendryní . Tímto zveme všechny příznivce na toto utkání .

Fotky z utkání