O nás

Jsme zapsaný spolek pod názvem TJ  Oldřichovice, z.s. a první dva články našich Stanov, naposledy schváleny v únoru 2016, popisují základní ustanovení, účel a činnost spolku :

ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ
1.1    Spolek TJ OLDŘICHOVICE, z.s. je dobrovolným sdružením fyzických osob, provozujících tělovýchovu, sport a turistiku. Ve spolku se dobrovolně sdružují oddíly.
1.2    Tělovýchovná jednota byla založena v roce 1957 pod názvem TJ Oldřichovice a navázala na činnost a tradice Tělocvičné jednoty Sokol Oldřichovice založené v listopadu roku 1926.
1.3    Název spolku:         TJ OLDŘICHOVICE, z.s.
1.4    Sídlem spolku je obec:    Třinec
1.5    Spolek TJ  OLDŘICHOVICE, z.s. je spolkem podle zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

ÚČEL A ČINNOSTI SPOLKU
2.1 Účel spolku: Organizovat sportovní činnost v rámci zapojení do sportovních, tělovýchovných a turistických aktivit, vytvářet pro ně materiální a tréninkové podmínky.
2.2 Vedlejší hospodářská činnost: Spolek může kromě hlavní činnosti vyvíjet následující vedlejší hospodářskou činnost: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Název

TJ OLDŘICHOVICE, z.s.

Právní forma

Spolek

Sídlo

Oldřichovice 1011, 739 61 Třinec

Ič:

Spisová značka

L 3574 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Účel

Předmět vedlejší hospodářské činnosti:

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Bankovní informace :

Bank.spoj.: Česká spořitelna, a.s.  číslo účtu 3641543359/0800