Aktuality

• 25. - 26.6. mezi 15.00 -16.00 bude probíhat výprodej vnitřního vybavení - stoly, židle, koberce a další vybavení

• Historie vzájemných zápasů:

V 60.-tých a 70.tých létech minulého století bylo oldřichovickou tradicí prvomájové utkání PZKO vs Svazarm. Zápas se odehrával na bývalém hřišti na Tyrské (dnešní plocha za obchodním domem Oceán).

Na zápas se hráči i diváci scházeli z celé obce po hlavní cestě (Tyrské). Utkání, které... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pátek 15.3.2019 v 16.30 v  budově PZKO Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.,  máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku. Jako host,  máš možnost vidět a poznat perspektivu klubu a také... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.

Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu,

... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Tě srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pondělí 20.3.2017 v 17.00 v sociální budově TJ Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s., máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku.

Program valné hromady a další informace neleznete v příloze.

• Vážení rodiče,

jak jsme Vás již předem informovali, Výkonný výbor chce zlepšit podmínky prosportovní činnost členů naší TJ. Zlepšení znamená pravidelně regenerovat obě hrací plochy, rozšířit sportovní vybavení a v neposlední řadě oprava sociální budovy a její vybavení. K tomuto potřebuje TJ státní dotace, které jsou podmíněné co největším počtem členů TJ v mládežnickém věku... přečíst celou aktualitu.