5.kolo TJ Oldřichovice - TJ Sokol Mosty 2:1(0:0)

Oldřichovice - Mosty
2:1(0:0)
Domácí tým
Komentář k zápasu

Derby utkání ukázalo jak jsou tato utkání těžká . První patnáctiminutovka proběhla z naší strany velice laxně , jako ,že se nemůže nic stát a soupeř se porazí sám . A ejhle v 17. minutě nákop za naši obranu a soupeřův útočník jde sám z půli hřiště na našeho brankaře , který při vyběhnutí se dostal do kontaktu s hráčem Mostů a fauloval před šestnáctkou . Rozhodčí mu udělil červenou kartu a do branky musel nastoupit náš nestor Josef Fuják . Hráli jsme přes 70 minut v oslabení . První půle se dohrála bez branek . Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a bylo vidět ,že toto utkání chceme vyhrát . Byli jsme i v desíti lepším mužstvem . Proměnili jsme po dlouhé době dvě standartní situace a zaslouženě zvítězili 2:1 .V závěru utkání ještě rozhodčí vyloučil na obou stranách po jednom hráči za vzájemnou potyčku . Derby jak má být .

Nám akorát k početné marotce přibyli ještě dva vyloučení hráči . Snad se někdo do příštího týdne uzdraví a pojedeme do Záblatí zabojovat o body .