Aktuality žáci Oldřichovice

• Historie vzájemných zápasů:

V 60.-tých a 70.tých létech minulého století bylo oldřichovickou tradicí prvomájové utkání PZKO vs Svazarm. Zápas se odehrával na bývalém hřišti na Tyrské (dnešní plocha za obchodním domem Oceán).

Na zápas se hráči i diváci scházeli z celé obce po hlavní cestě (Tyrské). Utkání, které... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pátek 15.3.2019 v 16.30 v  budově PZKO Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.,  máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku. Jako host,  máš možnost vidět a poznat perspektivu klubu a také... přečíst celou aktualitu.

• Soustředění se zúčastnili téměř všichni kluci a tréneři jim dali pořádně zabrat .Trénovali třífazově jak na umělé trávě u školy v Nýdku ,tak v prostorách sociálního zázemí TJ Sokol Nýdek . Tréneři byli spokojeni s přístupem všech hráčů a věří ,že to klukům pomůže v zimní halové lize , která začne v prosinci 2018 .

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.

Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu,

... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Tě srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pondělí 20.3.2017 v 17.00 v sociální budově TJ Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s., máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku.

Program valné hromady a další informace neleznete v příloze.

• Z pověření výkonného výboru OFS připravuje Trenérsko-metodická komise

školení nových trenérů licence "C"   ve dnech 3., 4.  a  10. prosince 2016

Podmínkou je počet alespoň 20 přihlášených zájemců, členů FAČR do 14 října 2016.

Bližší informace na tel.  606 737 885   Karel Turoň, sportovní sekretář oddílu kopané