Aktuality žáci Oldřichovice

• Ve dnech 14. až 17. 11. se uskutečnilo soustředění žáků v Nýdku, kdy jsme se zaměřili na rozvíjení rychlosti, dynamiky, síly, technickým dovednostem a průpravným hrám. Ve čtvrtek trénink proběhl za účasti profesionálního trenéra Z. Cieslara, které bylo zaměřeno především na průpravné hry. V sobotu dopoledne nám zpestřil trénink na rozvoj dynamiky a síly skvělý trenér Standa Synčák.

Závěr soustředění byl ukončen turnajkem a v neděli i s rodiči výšlapem na Čantorii, které bylo... přečíst celou aktualitu.

• 25. - 26.6. mezi 15.00 -16.00 bude probíhat výprodej vnitřního vybavení - stoly, židle, koberce a další vybavení

• Historie vzájemných zápasů:

V 60.-tých a 70.tých létech minulého století bylo oldřichovickou tradicí prvomájové utkání PZKO vs Svazarm. Zápas se odehrával na bývalém hřišti na Tyrské (dnešní plocha za obchodním domem Oceán).

Na zápas se hráči i diváci scházeli z celé obce po hlavní cestě (Tyrské). Utkání, které... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pátek 15.3.2019 v 16.30 v  budově PZKO Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.,  máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku. Jako host,  máš možnost vidět a poznat perspektivu klubu a také... přečíst celou aktualitu.

• Soustředění se zúčastnili téměř všichni kluci a tréneři jim dali pořádně zabrat .Trénovali třífazově jak na umělé trávě u školy v Nýdku ,tak v prostorách sociálního zázemí TJ Sokol Nýdek . Tréneři byli spokojeni s přístupem všech hráčů a věří ,že to klukům pomůže v zimní halové lize , která začne v prosinci 2018 .

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s.

Vás srdečně zve na řádnou Valnou hromadu,

... přečíst celou aktualitu.

• Výkonný výbor spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s. Tě srdečně zve na řádnou Valnou hromadu, kterou svolal na pondělí 20.3.2017 v 17.00 v sociální budově TJ Oldřichovice.

Jako člen spolku TJ OLDŘICHOVICE, z.s., máš možnost podílet se na rozvoji sportu v naší obci i spolurozhodovat o struktuře a personálním složení vedení našeho spolku.

Program valné hromady a další informace neleznete v příloze.